Интернет-магазин Parton (Партон)

 

Маючи традиції з 1924 року, Asam є одним із найбільших промислових виробників у Румунії, основним видом діяльності якого є виробництво промислових та автомобільних частин і підрозділів. Традиційно ASAM S.A. орієнтована на дослідження та інновації, маючи стабільний портфель патентів та винаходів. Це занепокоєння існує й сьогодні, зберігаючи традиції таким чином. Завдяки цьому портфель продуктів і виробничі потужності постійно адаптуються до внутрішніх потреб і для експорту, який стає все більшим і складнішим.

Компанія надає різноманітні запчастини, такі як: витратні матеріали, запчастини для легкових та вантажних автомобілів, як для внутрішнього ринку, так і для експорту. Основний асортимент виробленої продукції варіюється від вентильованих і невентильованих дискових гальм, наконечників рульових тяг, рульових шатунів, маточин коліс, гальмівних барабанів і комплектів зчеплення до буксирних пристроїв (пристроїв блокування та буксирних гаків). Маючи понад 35-річний досвід у цій галузі, а також інтегровану виробничу систему, що включає як первинний, так і вторинний сектори, ASAM може запропонувати ковані деталі, відливки, а також готові деталі та вузли відповідно до вимог замовника. Гарантія продукції в цій галузі сертифікована ISO TS 16949 з 2007 року.

ASAM володіє сучасною ливарною лінією з автоматичним формуванням і ефективними індукційними печами з контрольованою атмосферою. Це найбільший ливарний цех такого типу в Молдові, потужність якого становить 10 тонн на зміну. Лабораторії ASAM спеціалізуються на хімічному аналізі, методології та механічних випробуваннях, спектральному аналізі формованих сталей і металів, металографічному аналізі, механічних випробуваннях, вимірюванні твердості. Лабораторії ASAM мають акредитацію RENAR. Кузня ASAM оснащена пресами великої потужності від 400 до 1000 тонн і максі-пресом потужністю 10 000 тонн. Це обладнання дозволило асимілювати під час виробничого процесу деякі ковані деталі, які були надзвичайно складними. Матриці, які використовуються в процесах кування, розроблені та виготовлені фахівцями ASAM у власному підрозділі SDV. Ковальський підрозділ має 2 печі середньої потужності з контрольованою атмосферою, що забезпечує оптимальний нагрів напівфабрикату та високу якість кованих деталей.

 

Сайт компанії: asamromania.ro

Отзывы

comments


PARTON.COM.UA © 2022. Все права защищены

Интернет-магазин автозапчастей

instagram