Интернет-магазин Parton (Партон)

Brembo спеціалізується на ефективних гальмівних системах і компонентах, а також проводить дослідження гальмівних систем. Brembo продає понад 1300 продуктів по всьому світу та відома своїми автомобільними гальмівними компонентами, включаючи супорти, барабани, ротори та гальмівні магістралі. Brembo володіє ливарними цехами, які виробляють вихідні матеріали та постачають заводи-виробники. На всіх інших ринках компанія контролює всю систему виробництва — від сировини до розподілу. Компанія має сертифікати QS9000 та ISO 9001.

Компанія Brembo була заснована в Паладіні, Італія, 11 січня 1961 року Еміліо Бомбассеї та Італо Бреда (батьком і дядьком, відповідно, нинішнього голови Альберто Бомбассеї). Компанія була названа на честь річки Брембо, оскільки Бомбассей жив у селі на узбережжі річки до переїзду в Мілан. Незабаром після створення Brembo спеціалізувалося на дискових гальмах, які на той час імпортувалися з Великобританії. У 1964 році компанія уклала контракт на постачання з Alfa Romeo, а в 1966 році стала постачальником гальмівних компонентів для Moto Guzzi. У 1980-х Brembo також почала постачати гальма для BMW, Chrysler, Ferrari, Mercedes-Benz, Nissan і Porsche. Brembo вийшов на Міланську фондову біржу в 1995 році.

У 2000 році Brembo придбала компанію AP Racing (колишній підрозділ Automotive Products) виробника гоночних гальм і зчеплення у Великобританії. 9 листопада 2007 року північноамериканська дочірня компанія Brembo придбала підрозділ автомобільних гальмівних компонентів Hayes Lemmerz. Продаж приблизно за 39,6 мільйона євро включав приблизно 250 співробітників і виробничі потужності в Гомері, штат Мічиган, і Аподаці, Мексика.

В офіційному прес-релізі від 21 травня 2014 року було оголошено про розширення заводу в Мічигані вартістю 83 мільйони євро. Пізніше того ж року, 2 грудня, Brembo також оголосила про плани інвестувати 32 мільйони євро у виробничий цех площею 31 500 квадратних метрів, який, за прогнозами, буде виробляти два мільйони алюмінієвих супортів на рік. Очікувалося, що початкова експлуатація відбудеться до 2016 року, а повна експлуатація – до кінця 2018 року.

5 березня 2015 року заступник голови Brembo Маттео Тірабоскі повідомив про зростання продажів компанії в 2014 році на 15% до 1,8 мільярда євро, а чистий прибуток збільшився на 45% до 129,1 мільйона євро. Він також повідомив, що компанія вивчає можливість придбання активів, зосереджуючись на автомобільному та авіаційному секторах.

Штаб-квартира компанії знаходиться в Стеццано, і компанія налічує понад 10 634 співробітників в Італії та у філіях у Бразилії, Китаї, Японії, Мексиці, США, Польщі, Іспанії, Швеції та Великобританії. Станом на 2019 рік Brembo була представлена ​​в 14 країнах світу.

 

Сайт компанії: bremboparts.com

Отзывы

comments


PARTON.COM.UA © 2022. Все права защищены

Интернет-магазин автозапчастей

instagram