Интернет-магазин Parton (Партон)

Гамбурзька компанія MEYLE пропонує близько 24 000 різних запчастин.
У мережі компанії працює близько 1000 осіб; близько 500 знаходяться в Гамбурзі.
Виробництво здійснюється на власних виробничих підприємствах у Туреччині та на підприємствах обраних партнерів за кордоном.
Холдингова компанія Wolf Gaertner Autoparts AG повністю володіє MEYLE AG і emovum, компанією, яка досліджує нові технології електромобільності.
Німецький виробник запчастин MEYLE швидко розвивається. З 2012 року компанія інвестувала 40 мільйонів євро в розширення штаб-квартири та логістичного центру в Гамбурзі. Тепер він має ємність для зберігання 29 000 квадратних метрів, або 56 000 місць для піддонів. Продукція компанії продається по всьому світу, з найбільшим успіхом у Європі, включаючи Східну Європу та Росію, і зростаюча присутність у Сполучених Штатах.

Історія Meyle починається в 1950-х роках з Вульфа Ґертнера, німця, який жив і брав участь у гонках на автомобілях у Південній Америці.

Вульфу було важко знайти високоякісні запчастини, необхідні для своїх автомобілів. Це дало йому ідею для бізнесу. Він почав експортувати запчастини з Німеччини, відправляючи автомобільні деталі в країни світу.

У 1995 році компанія почала новий шлях. Того року компанія придбала бренд MEYLE. Незабаром після цього він почав виготовляти власні частини.

З ростом MEYLE компанія Вульфа повністю перетворилася з експортера деталей інших компаній на динамічного та зростаючого виробника. Але за словами Єви Шиллінг, менеджера з корпоративних комунікацій MEYLE, компанія, яку зараз очолює племінник Вульфа доктор Карл Дж. Ґертнер, а також Маріта Шварце та Андре Соботтка, все ще має багато оригінального духу Вульфа.

Спонсорування гонщиків є одним із способів компанії підтримувати зв’язок зі своїм корінням. MEYLE бере активну участь у Чемпіонаті Європи FIA з перегонів вантажівок, спонсоруючи команду tankpool24. Він також є головним спонсором європейської серії дрифтерських перегонів DRIFT UNITED. Шиллінг підкреслює, що участь MEYLE — це більше, ніж просто рекламна угода. Компанія ділиться своєю «компетенцією та ноу-хау». Натомість він може використовувати знання, отримані під час перевірки своїх частин в екстремальних умовах.

24 000 деталей MEYLE поділяються на три продуктові лінії.

Лінія MEYLE-HD складається з високоефективних деталей для вторинного ринку. Компанія може похвалитися тим, що вони технічно перевершують оригінальні запчастини, а також їх легко встановлювати, оскільки всі необхідні частини включені в комплект. Гарантія на запчастини MEYLE-HD становить чотири роки.

Лінійка MEYLE-ORIGINAL складається з запчастин для легкових, мікроавтобусів і вантажівок.

З точки зору гальм, лінія MEYLE-PD є центром подій. Ця лінія складається з близько двох тисяч гальмівних деталей. Компанія хвалиться тим, що її диски мають високий вміст вуглецю, не потребують знежирення та на 99% укомплектовані установчим гвинтом. (Ці диски доступні в США з розширеною лінійкою продуктів.) Гальмівні колодки MEYLE повністю не містять міді, включають прокладки індивідуального дизайну, а в комплект також входять усі монтажні деталі.

Сайт компанії: meyle.com

Отзывы

comments


PARTON.COM.UA © 2022. Все права защищены

Интернет-магазин автозапчастей

instagram