Интернет-магазин Parton (Партон)

Бренд SACHS є частиною німецького виробника автомобільних запчастин ZF Friedrichshafen AG. Історія бренду почалася в кінці 19 століття, і з того часу бренд SACHS став всесвітньо відомим виробником деталей зчеплення, амортизаторів і гідравлічних муфт вентилятора.

Ще в 1894 році Ернст Сакс, який заснував бренд SACHS, розробив і запатентував першу в історії високоточну механічну втулку для велосипеда. У 1895 році він і Карл Фіхтель заснували компанію Fichtel & Sachs, яка почала виробництво кулькових підшипників і втулок для двоколісного транспорту. Оскільки велосипеди в ті часи користувалися великим попитом, до 1905 року компанія досягла значного зростання: чисельність її персоналу досягла 900 чоловік.

На початку 20 століття, з розвитком машинобудування, компанія розширила свій асортимент автомобільними системами зчеплення, глушниками та амортизаторами. Досить довгий час бренд SACHS задовольняв в основному попит на європейському ринку, і лише в 1980-х роках почав робити перші кроки в Північній Америці. У 90-х роках інтернаціоналізація компанії тривала, і напередодні нового тисячоліття компанія Fichtel & Sachs володіла 38 дистриб’юторськими та виробничими підприємствами по всьому світу. У 2001 році бренд увійшов до концерну ZF Group, який через десятиліття отримав назву ZF Friedrichshafen AG.

Продукція, що випускається під брендом SACHS, налічує понад 6000 найменувань. Вся продукція бренду має сертифікат відповідності ISO 9001. Серед найпопулярніших категорій продукції бренду можна назвати:

- зчеплення, компоненти зчеплення та зчеплення;
- Амортизатори популярних серій Super Touring, Advantage і Unlimited;
- Глушники;
- резино-металеві вироби;
- Гідравлічні муфти вентилятора;
- Пружини шасі;
- Гвинтова ресорна підвіска;
- Органічні диски SACHS Performance.

Бренд співпрацює з такими автовиробниками, як Mercedes-Benz, BMW, Volkswagen Group та іншими, а також є офіційним постачальником для кількох команд Формули-1. Це дає можливість дизайнерам компанії використовувати передовий досвід світової автомобільної промисловості при створенні своєї продукції. Завдяки цьому вони втілюють у життя сміливі інновації та завжди радують автовласників високою якістю та довговічністю продукції, отримуючи лише схвальні відгуки про свою роботу.

Сайт компанії: aftermarket.zf.com/go/en/sachs/home

Отзывы

comments


PARTON.COM.UA © 2022. Все права защищены

Интернет-магазин автозапчастей

instagram