Интернет-магазин Parton (Партон)

SWAG – великий виробник і пакувальник автомобільних запчастин. Розташована в Німеччині, яка розробляє та виробляє або пакує та розповсюджує готові до продажу продукти. Сьогодні в асортименті понад 10 тисяч найменувань запчастин. Динамічна компанія, частина підрозділу Bilstein Group. Річний оборот досяг вражаючих 6 мільйонів євро. Запчастини під назвою компанії мають сертифікат якості ISO 9001:2008.

На даний момент в товарну групу SWAG входять: деталі двигунів внутрішнього згоряння, автомобільні шасі, автомобільні рідини, різні захисні кожухи, підшипники, кабельні менеджменту, весь асортимент гумових виробів, деталі гальм, автомобільна електрика і рульовий механізм. Автолюбителі відзначають, що практично вся продукція під назвою SWAG має середню якість. Важелі, датчики, всі кульові опори досить якісні, але не завжди відповідають стандартним рішенням. Деталі гальм і двигуна мають дуже розумні оцінки. Не якісні втулки.

Хоча SWAG і поставляє деякі комплектуючі для автомобільних концернів з Німеччини, запчастини поставляються на вторинний ринок, якість виконання не може конкурувати з оригіналами. Компанія SWAG пакує хорошу підвіску та гальма, щоб ці деталі можна було зберегти. Проте радять автомобілістам стежити, чий товар насправді в ящику.

 

Сайт компанії: swag.de

Отзывы

comments


PARTON.COM.UA © 2022. Все права защищены

Интернет-магазин автозапчастей

instagram