Интернет-магазин Parton (Партон)

WIX Filters є піонером у галузі автомобільних фільтрів, який продовжує впроваджувати інновації понад 70 років після свого заснування. Клієнти, які обирають WIX, отримують якісний продукт, створений для довговічності, від компанії, яка виробляє понад 200 мільйонів інноваційних і довговічних фільтрів по всьому світу.

«Наші продукти належать до преміум-категорії, тому наші клієнти очікують високої продуктивності», — каже Девід МакКоллі, віце-президент із маркетингу та управління продуктами WIX Filters. «Наш продукт задовольняє цю потребу без проблем.

«Він підходить належним чином і відповідає очікуванням», — додає він, зазначивши, що WIX виробляє понад 30 000 типів високоефективних фільтрів у всьому світі. «Останнє, чого хтось хоче, — це повернутися й обслуговувати автомобіль і почути, що наш продукт не працює належним чином. Існує високий рівень очікувань щодо продуктивності, придатності та функціональності нашого продукту, і наша лінійка продуктів незмінно відповідає цим очікуванням».

Джон Доан «Джек» Вікс і Пол Г. Крошоу заснували WIX Accessories Corp. у 1939 році в Гастонії, штат Північна Кароліна, на базі старої бавовняної фабрики. Кейт Вілсон, президент WIX Filtration, каже, що ця частина країни стала ідеальним місцем для спрощення масляного фільтра через велику кількість бавовняного брухту, доступного від текстильної промисловості, яка підтримувала цей регіон.

З цього витоку WIX Filters незабаром перевернув галузь з ніг на голову, впровадивши ряд інновацій у масляні фільтри. У 1940-х роках компанія додала ручку для запуску бренду WIX, пропонуючи простіший спосіб обробки брудних фільтрів. У 50-х роках компанія винайшла фільтри, які можна було легко вмикати та вимикати, спрощуючи процес зміни. У 1992 році компанія WIX розробила перший конічний повітряний фільтр, а в 2006 році випустила продукт Cabin Air Nasties, який очищує повітря в салоні автомобілів. У 2011 році компанія представила потужний масляний фільтр, який подвоює термін служби масла.

На цьому шляху WIX Filters підтримується кількома ключовими партнерами та злиттями, завдяки яким компанія впроваджує інновації та досягає успіхів у фільтрації протягом понад 70 років. У 1966 році компанія стала першим виробником приватних торгових марок для автомобільних запчастин NAPA, відносини з якими тривають і сьогодні. Компанія здійснила своє перше придбання в 1983 році, коли придбала Air Refiner, щоб увійти у важкий промисловий сегмент. У 1988 році вона придбала завод у Венесуелі у компанії Sivensa, який працює і сьогодні.

WIX Filters створили спільне підприємство з Helsa Functional Coating, виробником, який вивів WIX на ринок фільтрації повітря в салонах у 1996 році. Два придбання в 1997 році – компанії Flexon і Olen Commercial Services у Детройті – вивели WIX на ринок автомобільних паливних фільтрів. У наступному році компанія WIX придбала підприємство в Саутгемптоні, Великобританія, яке раніше використовувалося для європейських операцій General Motors, і об’єднала свої власні європейські операції зі штаб-квартирою в Польщі.

З 1979 по грудень 2004 року компанія WIX Filters належала й управлялася компанією Dana Corp., постачальником автомобільних запчастин у Толедо, штат Огайо. Тепер компанія працює як частина Affinia Group. WIX Filters може похвалитися 11 виробничими операціями по всьому світу, причому 40 відсотків її бізнесу походять від клієнтів за межами Сполучених Штатів.

 

Сайт компанії: wixfilters.com

Отзывы

comments


PARTON.COM.UA © 2022. Все права защищены

Интернет-магазин автозапчастей

instagram